Naše další projekty
capne
Menu

O nás

Za projektem VSE O KOUPI BYTU stojí Česká asociace pro nemovitosti, z.s. (nezisková organizace).

Česká asociace pro nemovitosti, z.s. od roku 2015 pomáhá běžným lidem při realitních transakcích (prodej, koupě či pronájem nemovitostí). V obecném pojetí pak realizuje kroky vedoucí ke změně realitního trhu v České republice k lepšímu, bezpečnějšímu. Snaží se vytvořit rovné podmínky jak pro prodávající, tak pro kupující, pronajímatele, ale i drobné živnostníky a firmy. 

  • Chceme nestrannou, nenásilnou a nezkreslenou formou předávat aktuální informace z realitního trhu, poskytovat kvalitní služby a nástroje, vzdělávat širokou veřejnost – to vše s cílem vyšší bezpečnosti realitních transakcí na českém realitním trhu.
     
  • Sdružujeme subjekty, které cítí, stejně jako my, potřebu zlepšovat a zkvalitňovat český realitní trh a tím pomáhat zodpovědným vlastníkům nemovitostí, pronajímatelům, živnostníkům a firmám (působícím na trhu nemovitostí).
     
  • Pomáháme běžným lidem při realitních transakcích. Prodáváte, kupujete či pronajímáte? - děláme vše pro bezpečné reality!!!… JSME TU PRO VÁS  

 

V rámci osvěty bezpečných realitních transakcích jsme oslovili radnice a velké zaměstnavatele v České republice. Postupně s nimi jednáme o formách spolupráce.

Aktuální seznam zodpovědných radnic, které nám pomáhají šířit myšlenku bezpečných realitních transakcí je uveden na speciálním portále ZodpovedneRadnice.cz.

Seznam velkých zaměstnavatelů, kteří se rozhodli pomoci svým zaměstnancům a zároveň pomoci zkvalitnění trhu nemovitostí v České republice je uveden na speciálním portále ZodpovedneFirmy.cz.

 

Naši partneři a členové nám pomáhají vytvářet hodnotný obsah, který má primárně preventivní charakter. Naší snahou je vám předat maximum informací, nástrojů a rad, abyste se vyvarovali CHYBÁM a prošli realitní transakcí BEZPEČNĚ a EFEKTIVNĚ.

 

ASOCIACE v médiích - doporučujeme poslechnout krátkou reportáž "Jak pomáhá Česká asociace pro nemovitosti lidem" - vyslechnout ZDE.

 

Naše DALŠÍ PROJEKTY, na kterých pracujeme nebo spolupracujeme.

 

Připravili jsme pro vás AKCE a SLEVY - sledujte pravidelně ať vám něco neuteče...

 

Naše Asociace pomáhá potřebným - více informací zde.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace